Proč zvolit naši autoškolu?

Plný počet hodin

U nás se vám v žádném případě nestane, že by vás učitel obral na počtu či délce praktických jízd. A řekněme si upřímně, existuje mnoho postupů, jak toho lze docílit.

Žákova vyučovací jízdní hodina má trvat 45 minut a pro skupinu B - osobní automobil musíte prodělat bez rozdílu věku 28 vyučovacích hodin.

Komfort

Nabízíme komfortní trénink, zrychlený kurz, okamžité zahájení výcviku, jízdy i o víkendech apod.

Při jízdách je v autě pouze jeden žák. 

Prostředí

Výcvik probíhá v klidu a v příjemném prostředí, na žáka nekřičíme.

Pokud udělá žák chybu, vše v klidu vysvětlíme, popíšeme, příp. zopakujeme.

Jak u nás probíhá praktický výcvik?

  • první hodinu se budete seznamovat s vozidlem - sedíte sice za volantem, ale posloucháte výklad lektora, učíte se porozumět všem sdělovačům a ovladačům
  • další hodiny jsou věnovány nácviku základních dovedností mimo provoz - snažíte se zvládnout startování, řazení, rozjíždění, zastavování, couvání, řazení rychlostních stupňů za jízdy
  • následuje etapa výcviku v minimálním provozu - již téměř zvládáte technicky vozidlo a zaměřujete se na Pravidla silničního provozu
  • další etapa probíhá ve středním provozu - vozidlo již zcela ovládáte a plně se věnujete provozu, učíte se sledovat chování řidičů kolem vás, předvídat, odhadovat a rychle reagovat
  • v etapě před Závěrečnými zkouškami se lektor zaměřuje na vaše slabiny, vybírá vám složité dopravní situace, komplikované parkování, hustý provoz, večerní provoz, klade se též důraz na ekonomický provoz vozidla atd.

Jak se plánuje termín závěrečných zkoušek?

Každá autoškola v Rakovníku zná předem termíny Závěrečných zkoušek. Na Závěrečné zkoušky je náš žák nominován na daný termín Závěrečných zkoušek již ke konci svého výcviku. Jedině tak je jeho osobní učitel praktického výcviku a teorie schopen směrovat veškeré vyučovací hodiny závazně ke stanovenému datu zkoušek.

Díky tomuto systému se nemůže stát, že by měl žák ukončený výcvik a výuku a neměl stanovený termín Závěrečných zkoušek...že by měl zkoušky např. až za 14 dní. Nechceme váš neúspěch.

Snažíme se vás co nejlépe připravit na Závěrečnou zkoušku, váš případný neúspěch bereme i jako svůj, proto si za Opravnou zkoušku nic neúčtujeme.

Jak to u nás vypadá

Naše vozy

Náš vozový park disponuje dvěma osobními automobily zn. Škoda. 

(ilustrační foto) 


Naše učebna

Naše učebna, která slouží zároveň jako kancelář, se nachází v Rakovníku
na Husově nám. 53 (pasáž restaurace Slavia) a pojme cca 15 posluchačů. 

Reference

Tato autoškola mi byla doporučena a vůbec se nedivím proč. Tento velice vstřícný a klidný přístup, který pan Kubánek prezentuje, je opravdu nejlepší a ten, kdo má vážný zájem se naučit řídit - tomu tuto autoškolu vřele doporučuji. Já osobně jsem velice spokojena! Děkuji Vám a přeji další takto spokojené "žáky" i na dále. :-)

Barbora B.

Jsem velmi ráda, že jsem zvolila právě tuto autoškolu, která má přátelský a vlídný přístup. Na hodinách teorie vás zábavnou formou naučí p. Kubánek. Jízdy jsem absolvovala s p. Bergmanem, vždy příjemná atmosféra a na hodiny jsem se těšila. Až mi bylo líto, že to tak rychle uteklo :) Ještě jednou vám moc děkuji za trpělivost, lidský přístup a skvělou přípravu na zkoušky.

Maria S.

Jedná se (dle mého názoru) o nejlepší volbu při výběru autoškoly v Rakovníku a okolí. Velmi vstřícný a klidný přístup je během výuky samozřejmostí a poctivá výuka připraví každého na závěrečné testy. Autoškolu nemohu nic než doporučit!

Samuel T.

Vynikající autoškola... jak pan Kubánek, tak pan Bergman jsou výborní učitelé. Vždy jsem se na hodiny neskutečně těšil :)) mohu jen doporučit

Lukáš K.


© 2024 Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!