Výcvik řidičské sk. "B"

Pozvolná či zrychlená výuka a výcvik formou individuálního studijního plánu v rozsahu skupiny "B".

Základní kurz

19 000

VIP

okamžité zahájení kurzu, jízdy i o víkendu

20 000

Rychlokurz

zrychlený kurz do 6 týdnů

21 000 Kč


Potřebné dokumenty:

Žádost o přijetí + Záznam o zkouškách vytiskněte oboustranně na jeden list

Kondiční jízdy

Kondiční jízdy jsou určeny všem, kteří se po přestávce v řízení vozidla chtějí bezpečně vrátit do provozu, bez rizika stresu a nehod. Pomáháme řidiči znovu zvládnout všechny potřebné úkony pro bezpečný pohyb v dnešním náročném provozu.

45 min.

žák i veřejnost

700 Kč

Vrácení ŘP

Poskytujeme kompletní služby v rámci vrácení řidičského oprávnění.

Školení referentů

Školení všech řidičů provádíme ve vlastní učebně. Na žádost zákazníka provádíme školení i v prostorách jeho firmy.

Řidiči "referenti"

Nejsou řidiči z povolání a k výkonu své funkce či profese používají motorové vozidlo pro přepravu nejvýše 8 osob kromě řidiče. Povinnost zúčastnit se pravidelně školení vyplývá ze zákona č. 65/1954 Sb. (Zákoník práce).

V pracovní smlouvě mají uvedený sjednaný druh práce "řízení motorového vozidla". Povinnost zúčastnit se školení a přezkoušení vyplývá ze zákona č. 111/1994 Sb. (O silniční dopravě) ve znění pozdějších předpisů a zákona č. 65/1954 Sb. (Zákoník práce).

Školení provádíme 1x ročně.

Cena: dle dohody 

Objednejte se na kurz

Vyplňte prosím potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

© 2024 Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!